Przewóz Osób ALBATROS - UstkaWynajem Autokarów i Busów
kom. 604 833 368
gg: 52925560

Przewozy pracownicze

Jeśli poszukujecie Państwo firmy, która oferuje przewozy dla pracowników, to zachęcamy do skorzystania z usług firmy Albatros Travel. Gwarantujemy, że zawsze dowieziemy pasażerów do celu na czas. Posiadamy bardzo zróżnicowaną flotę,od małych busów po duże autokary.

Dlaczego warto zorganizować przewozy pracownicze w swojej firmie? Przede wszystkim ze względu na komfort samych zatrudnionych. Specjalnie przygotowany transport dla pracowników pozwala dotrzeć im bez problemu do pracy, bez konieczności przebywania w zatłoczonym pojeździe komunikacji miejskiej lub też za kierownicą własnego samochodu. Dzięki temu są bardziej wypoczęci, a to oznacza, że również bardziej efektywni w pracy.

Z drugiej strony pracodawca, organizując przewóz pracowników, nie musi jednocześnie martwić się o zwrócenie im kosztów dojazdu do firmy. To zaś wiąże się z realnymi oszczędnościami. Ostatecznie - odwożenie zmęczonych pracowników do ich domów przekłada się na ich bezpieczeństwo. Nie muszą dojeżdżać własnymi samochodami i koncentrować się na drodze, tylko, dzięki zorganizowanemu transportowi, bez problemu wrócą do swoich mieszkań.